Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus

29. 12 2015 23:45 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus
Láska na druhý pokus Foto: FOX Türkiye/TV Doma

Mali iný plán... No čo ak sa predstierané city navzdory (ne)pravdepodobnosti začnú meniť na skutočné? :-)

(Aşk Yeniden, Romanticko-komediálny seriál, Tur., 10. február 2015 - ..., Stereo)
Hrajú: Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Tamer Levent, Tülin Oral, Lale Başar, Nilay Deniz, Can Sipahi, Yiğit-Yağız Sayın, Nazlı Tosunoğlu, Orhan Alkaya, Fatma Karanfil, Tevfik İnceoğlu, Mert Öner, Yakup Yavru, Didem Soydan, Emre Erkan, İlkem Ulugün, Sema Keçik


Pondelok až piatok ráno (Od 1. januára.)
Nie je to tak dávno, čo Zeynep (Özge Özpirinçci) viedla pokojný a šťastný život so svojím otcom Şevketom (Tamer Levent) a tetou. Lenže potom sa po prvý raz zaľúbila a rozhodla sa ísť za hlasom svojho srdca, bez ohľadu na možné straty – opustila rodinu a bez jediného slovka vysvetlenia odišla so svojím priateľom Ertanom (Mert Öcal) do Spojených štátov! Spočiatku všetko vyzeralo úžasne, no keď otehotnela... Ertan ju opustil. Zeynep sa napriek tou rozhodla dieťatko porodiť, naivne si mysliac, že vie, čo ju čaká. No už krátko po pôrode zistila, ako veľmi sa mýlila, pretože vychovávať sama dieťa a zároveň pracovať je peklo! Zúfalá a zlomená nemá na výber – musí sa vrátiť domov, do Turecka...

Fatihove (Buğra Gülsoy) problémy sú z úplne iného súdka – pochádza z jednej z najbohatších rodín Turecka, no nevedel, čo je to byť šťastný, ani spokojný so svojím životom, pretože sa skrátka nikdy necítil... Slobodný. Nečudo, zasnúbil sa so ženou, ktorú neľúbi – len preto, lebo si to priala jeho rodina! Do Spojených štátov sa oficiálne rozhodol odletieť kvôli štúdiu, no neoficiálne preto, aby zakúsil, ako chutí nezávislosť. Život ďaleko od rodiny a snúbenice ho istý čas naozaj napĺňal, predovšetkým preto, že sa po uši zaľúbil do istej mladej dámy. No keď sa rozhodol riskovať všetko a požiadal dotyčnú o ruku, prišlo tvrdé vytriezvenie – dala mu totiž košom! Nekonečne zúfalý a sklamaný už viac nemá dôvod zotrvávať v štátoch, preto sa rozhodne pre návrat do Turecka.

Ťažko povedať, či za to môže náhoda alebo osud, no stane sa nevyhnutné – cesty týchto dvoch mladých vzťahových smoliarov z diametrálne odlišných prostredí sa pretnú v momente, keď nastúpia do rovnakého lietadla smerujúceho do Istanbulu! A nielen to, rozhodnú sa totiž urobiť niečo naozaj, naozaj šialené – vziať sa! Teda, len na oko, ale... Skrátka a dobre, Fatih potrebuje, aby Zeynep predstierala, že je jeho manželka a on sa konečne zbavil nechcenej snúbenice İrem (Didem Soydan), aby si zachoval svoju slobodu – a Zeynep zase potrebuje získať potrebný čas, aby svojej rodine mohla povedať bez príkras celú pravdu, aj o... Svojom synčekovi.

Ktovie, či si vôbec uvedomujú, na čo si to vlastne tľapli, alebo im to docvakne až neskôr, no predstieranie, že ste niekým, kým nie ste... Rozhodne nie je jednoduché. Hoci občas môže byť i nečakane zábavné! No čo ak sa predstierané city navzdory všetkej (ne)pravdepodobnosti začnú meniť na skutočné? A čo ak sa... Rodiny Fatiha a Zeynep dozvedia pravdu?!

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na