Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 121. a 122. epizóda

17. 06 2019 08:35 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 120. a 121. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 120. a 121. epizóda Foto: FOX Türkiye

Ukáže sa, že zranený Şevket stále nie je celkom fit. Zrazu si totiž myslí, že je znova malý chlapec a Fatih... Je jeho otec!

Je zvláštne, že hoci sa stroskotanci medzičasom rozdelili na niekoľko nerovnako veľkých skupiniek, všetky majú jednu vec spoločnú – strach z akejsi príšery! Strach, ktorý vcelku úspešne živí čudesný neidentifikovateľný rev odkiaľsi z diaľky! Keď na seba nejakým zázrakom, alebo skôr totálnou náhodou, narazia Fatihov (Buğra Gülsoy) a Şevketov (Tamer Levent) tím, konečne vyjde najavo pravda o zmiznutí Mukadder (Tuna Arman) a ukáže sa i to, že zranený Şevket stále nie je celkom fit. Zrazu si totiž myslí, že je znova malý chlapec a Fatih... Je jeho otec! Veľkú radosť stroskotancov z toho, že denník neklamal, kalí jediné... Neistý osud Mukadder a strach, že sa z ostrova možno nikdy nedostanú.

Po ďalších dvoch mesiacoch v divočine sa u niektorých táborníkov začína prejavovať nebezpečná ponorková choroba...

Všetkým je čudné, že tajomný živočích, ktorému v uplynulých týždňoch obetovali časť svojich zásob, si z nich už párkrát nevzal ani jediné sústo. Oveľa viac, než jeho osud, však stroskotancov zaujíma, kto vyhrá voľby nového vodcu skupiny. Obzvlášť preto, že kandidátov je na taký malý počet ostrovných obyvateľov naozaj dosť, rovných sedem - Fatih, Zeynep (Özge Özpirinçci), Orhan (Can Sipahi), Şevket, Haydar (Murat Kocacık), Ayfer (Esin Gündoğdu) a, verte tomu alebo nie, Cevat (Mert Öner)! Súboj na najvyšších priečkach je naozaj tesný, medzi Fatihom a Zeynep napokon rozhodne jediný hlas... V prospech onedlho už dvojnásobnej mamičky! Netrvá dlho a táborníci konečne odhalia identitu „živočícha“, ktorý sa živí ich zásobami. Je to obrovské prekvapenie – rovnako ako to, čo sa od neho dozvedia...

Sledujte v utorok, 18. júna, o 7.15 a v stredu, 19. júna, o 7.05!

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na