Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 119. a 120. epizóda

13. 06 2019 08:35 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 118. a 119. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 118. a 119. epizóda Foto: FOX Türkiye

Všetci mladí chlapi uviaznu v močiari a začnú klesať ku dnu... Ešteže kým ostatní panikária, Şazi koná.

Ayfer (Esin Gündoğdu) prinesie Fatihovi (Buğra Gülsoy) šťastie – vďaka nej totiž v rekordne krátkom čase nájde niečo jedlé nielen pre hladnú Zeynep (Özge Özpirinçci), ale i pre pár ďalších šťastlivcov. A keďže Cevat (Mert Öner) s Kamilom (Tevfik İnceoğlu) ulovia pár rýb a teta Yadigar (Nazlı Tosunoğlu) zase nájde pár chutných bobúľ, dnes večer nik zo stroskotancov nepôjde spať hladný... Lenže na druhý deň sa medzi nimi zase začne rozmáhať nedôvera a beznádej – kamsi totiž nevysvetliteľne zmiznú nielen všetky ich zásoby rohovníka a bobúľ, ale i jedna z lodiek! A ani pokus postaviť aspoň aký-taký príbytok nedopadne práve najslávnejšie, Şevket (Tamer Levent) sa totiž zraní.

I ďalšie ráno na ostrove je plné prekvapení. Nielenže už sú totiž bodkovaní úplne všetci, ale nájdu i niečo ako poklad. No stane sa ešte čosi...

Jednou z vecí, ktorú stroskotanci nájdu v tajomnej truhlici, je starý denník, vďaka ktorému zistia, ako prežiť na prekliatom ostrove, na ktorom uviazli. Nanešťastie v ňom ale nestojí vôbec nič o tom, ako sa z ostrova dostať... Şevket s Yadigar, Haydarom (Murat Kocacık) a Ayfer (Esin Gündoğdu) sa preto rozhodnú nadránom tajne opustiť tábor a obetovať sa pre záchranu mladých! Zeynep je veľmi dojatá, keď sa nielen Fatih, ale všetci jej blízki vzdajú tej trošky jedla, čo sa im podarilo pripraviť - aby bábätko, ktoré nosí pod srdcom, nehladovalo... Ráno všetkým vyrazí dych odhalenie veľkého hrdinstva starších. Zatiaľ však nik netuší, že Mukadder (Tuna Arman), ktorá zmizla z tábora približne v rovnakom čase, nie je so Şevketovou skupinkou! No zrejme nebude trvať dlho, kým to zistia, všetci mladí chlapi sa totiž vyberú nájsť starších odvážlivcov a v tábore zostane s utrápenými ženami len ťažkopádny dobrák Kamil.

Sledujte v piatok, 14. júna, o 7.05 a v pondelok, 17. júna, o 7.05!

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na