Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 117. a 118. epizóda

11. 06 2019 08:35 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 116. a 117. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 116. a 117. epizóda Foto: FOX Türkiye

Vďaka čudákovi Milivojovi mnohí po prvý raz dokážu vysloviť to, čo dlho z lásky, strachu či hanby pred ostatnými tajili.

Keď sa Mukadder (Tuna Arman) konečne ozve milionár Cezmi, už o to nestojí – je po uši zamilovaná do doktora Milivoja! Vlastne, keď sa to tak vezme, ten excentrický čudák si rýchlo našiel cestu do sŕdc všetkých členov rodiny, ktorá sa vzácne zhodne, že im jeho neobvyklá terapia pomohla viac, ako si vôbec dokázali predstaviť. Vďaka nemu totiž mnohí z nich dokážu po prvý raz vysloviť to, čo dlho z lásky, strachu či hanby pred ostatnými tajili. Úžasný pocit, ktorý sa po skončení sedení vo vile Şekercizadeovcov rozhostí, však expresne rýchlo vyprchá, keď Milivoj bez rozlúčky zmizne a... Rodina krátko nato odhalí jeho pravú identitu! Na šokovanú Mukadder je toho zrazu akosi priveľa, a tak nečudo, že skončí v mdlobách na podlahe.

Aby prišli na iné myšlienky, rozhodne sa vzápätí celá rodina aj s priateľmi vydať na pôvodne plánovanú výletnú plavbu. Doma ostanú len stará mama Gülsüm (Tülin Oral), Fehmi (Orhan Alkaya), Meryem (Sema Keçik), Elif Su (Su Burcu Yazgı Coşkun) a malý Selim...

Všetci si plavbu neskutočne užívajú - teda, možno až na Şaziment (Miray Akovalıgil), ktorá trpí, pretože na lodi nie je internet. Aspoňže je s ňou Birol (Barış Yalçın)... Ak si výletníci mysleli, že Fatihove (Buğra Gülsoy) strašidelné historky sú desivé, tak trestuhodne podcenili realitu, ktorá je ešte oveľa desivejšia, o čom sa presvedčia na vlastnej koži hneď na druhý deň. Urobia totiž obrovskú chybu, keď navzdory protestom skúseného kapitána vylovia z vody trojicu stroskotancov, z ktorých sa vzápätí vykľujú piráti! Beznádej, ktorej začnú podliehať v zúfalo preťažených člnoch kdesi uprostred oceánu sa razom zmení na radosť, keď Zeynep (Özge Özpirinçci) v diaľke zbadá pevninu. Lenže hneď po pristátí ich opustí posádka - a ukáže sa, že sú na opustenom ostrove, kde okrem nich nie je vôbec nič a nikto! Akoby to nestačilo, najprv sa Mete (Emre Erkan) priotrávi akýmisi bobuľami, krátko nato všetci mladí chlapi uviaznu v močiari a začnú klesať ku dnu... Ešteže kým ostatní panikária, Şazi koná. A vďaka i Fatihovi, ktorý dokáže vo všetkých opäť prebudiť bojovnosť a vôľu žiť, keď začnú podliehať beznádeji a čiernym myšlienkam!

Sledujte v stredu, 12. júna, o 7.10 a vo štvrtok, 13. júna, o 7.05!

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na