Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 115. a 116. epizóda

07. 06 2019 08:40 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 115. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 115. epizóda Foto: FOX Türkiye

Prvé sedenie rodiny s excentrickým doktorom Milivojom Šťastným nedopadne práve najlepšie. Teda, preňho...

Mukaddes (Lale Başar) a Mukadder (Tuna Arman) nájdu psychológa, ktorý má ich rozvetvenej rodine pomôcť zbaviť sa nezdravej agresivity - absolvovaním terapiou nenásilnej komunikácie. Zatiaľ je však nemožné odhadnúť, či to, že sa Mukadder pri ňom od prvého stretnutia poriadne zapaľujú lýtka, situácii pomôže, alebo ju ešte zhorší... Türkan (Gizem Denizci) pošle do hája svojho po uši zaláskovaného priateľa, pretože jej nestále srdce už zahorelo pre iného. Správne, pre Mustafu (Mazhar Alican Uğuruj). Mafiánske spôsoby „krstnej mamy“ Ayfer (Esin Gündoğdu) už poriadne lezú na nervy jej najbližším, preto sa jej Fadik (İlkem Ulugün), Şaziment (Miray Akovalıgil) a Haydar (Murat Kocacık) neúspešne pokúsia dať čosi ako ultimátum... Fatihova (Buğra Gülsoy) paranoja privádza Zeynep (Özge Özpirinçci) do šialenstva - neustále totiž pozoruje malého Selima, či sa uňho náhodou neprejavuje prežitá trauma z únosu!

Prvé sedenie rodiny s excentrickým doktorom Milivojom Šťastným nedopadne práve najlepšie. Teda, preňho... Ktovie, možno i preto, že si ako prvého adepta na terapiu neuvážene vyberie Drsného Şevketa (Tamer Levent) - a vzápätí Čiernu Meryem (Sema Keçik)! Nečudo, že s každým ďalším vypočutým členom rodiny doktora Milivoja jeho počiatočný optimizmus viac a viac opúšťa...

Netrvá dlho a ukáže sa, že nielen všetci členovia rodiny sú, ľudovo povedané, „riadni pacienti“... Ale aj ich terapeut!

Netrvá dlho a terapia hrou, ktorú svojrázny doktor Šťastný navrhne Taşkınovcom a Şekercizadeovcom a ktorá sa im spočiatku zdá ako neuveriteľná hlúposť, začne prinášať ovocie... Z dospelákov sa razom opäť stanú nezbedné deti, ktoré na pár vzácnych chvíľ úplne vypustia z hlavy všetky starosti. Presne tento detsky nevinný balzam na dušu zjavne všetci potrebovali! Najsladšiu príchuť má tento úspech pre Mukaddes, ktorá sa od Fatiha konečne dočká úprimnej vďaky. Fadik a Şaziment si neskrývane užívajú, že sa vďaka ich mame rozmaznaná Türkan zrazu cíti ako Popoluška. Dobrá nálada ich však razom prejde, keď sa ukáže, že Ayfer v noci bez stopy zmizla! Ertanova (Mert Öcal) právnička sa opäť pokúsi vydierať Mukaddes a Mukadder – netušiac, že tentoraz si pod sebou sama píli konár! Ukáže sa, že Ayfer uniesol nebezpečný mafián Kasim, pretože mu svojimi krokmi kazila kšefty... Zeynep s Fatihom temer z nôh spadnú, keď sa im Türkan prizná, že sa zamilovala do Mustafu. Keďže nechcú, aby mu ublížila, rázne jej túto „lásku“ zatrhnú! Zdá sa, že zachrániť Ayfer a Haydara pred istou smrťou dokáže len zázrak... Ešteže už je jeden tak trochu rodinný na ceste!

Sledujte v pondelok, 10. júna, o 7.10 a v utorok, 11. júna, o 7.05!

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na