Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 113. a 114. epizóda

05. 06 2019 08:35 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 114. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 114. epizóda Foto: FOX Türkiye

Zo strachu dá Şaziment milovanému Birolovi ultimátum, ktoré však on nemôže a nechce akceptovať.

Zeynepin (Özge Özpirinçci) plán vyjde viac ako dokonale – jej „mátoha“ na smrť vydesí pomerne široké publikum – okrem Fatiha (Buğra Gülsoy) a Fehmiho (Orhan Alkaya) i Yadigar (Nazlı Tosunoğlu) a Mukadder (Tuna Arman)! Keďže sa však situácia mierne vymkne spod kontroly, Zeynep (Özge Özpirinçci) musí s pravdou von... Len aby sa vzápätí všetci ešte raz ukážkovo vystrašili - verte tomu alebo nie, vďaka malej Elif Su (Su Burcu Yazgı Coşkun)! Po modlitbách sa Haydarova (Murat Kocacık) nepodarená dcéra Türkan (Gizem Denizci) vytratí ako prvá. Prejde však sotva pár krokov a zasiahne ju Amorov šíp... Na prvý pohľad sa zamiluje do Mustafu (Mazhar Alican Uğuruj)! Yadigar je v šoku, keď zistí, že ktosi uniesol malého Selima. Aby sa niečo nestalo bábätku, rozhodne sa to Zeynep nepovedať, okamžite však zalarmuje Fatiha a chlapov – a vzápätí aj ženy. Podľa záberov z bezpečnostnej kamery síce rýchlo zistia, kto chlapča z domu odniesol, no dotyčnú zjavne nik z rodiny nepozná. Nedá sa nič robiť, musia kontaktovať políciu...

Len tak čakať na zázrak so založenými rukami však nik nedokáže, a tak sa každý snaží prispieť svojou troškou k záchrane. Selin (Nilay Deniz), Fadik (İlkem Ulugün) a Şaziment (Miray Akovalıgil) pripadne nevďačná úloha – zabaviť Zeynep, aby nezistila, čo sa deje a od strachu nezošalela! Mukaddes (Lale Başar) s Mukadder sľúbia Ertanovej (Mert Öcal) právničke, že dostane, čo chce, no teraz sa s ňou naozaj nemajú chuť naťahovať, keďže Selima zjavne neuniesla ona.

Vďaka Metemu (Emre Erkan), hoci stále ešte rozboľavený leží v nemocnici, vyrazia Fatih s Mustafom po horúcej stope únoscov!

Zdá sa, že tentoraz šťastie nestojí na správnej strane... Po tom, čo diabolská Cansu (Asena Girişken) tak chrapúnsky sknokautovala Mustafu sa ju síce Birolovi (Barış Yalçın) s Meryem (Sema Keçik) pomerne rýchlo podarí vypátrať, no Ertan, ktorý sa tam zrazu zjaví ako duch pomsty, na nich vytiahne zbraň! Keď sa Zeynep dozvie, čo sa deje, skolabuje a skončí v nemocnici. No sotva sa preberie, jej rozvetvená rodina pochopí, že jej ani párom volov nezabráni ponáhľať sa synčeka zachrániť spolu s Fatihom a Fehmim, ktorí dostali spoľahlivý tip z prístavu. Keď Ertan vytiahne zbraň i na zúfalých mladých Şekercizadeovcov, zdá sa, že hroziacu tragédiu dokáže odvrátiť len zázrak. A hoci sa to za daných okolností zdá temer nemožné... Niečo podobné sa skutočne stane! Keď strach z prežitej traumy opadne, medzi Taşkınovcami a Şekercizadeovcami sa rozhorí úplne zbytočná a hlúpa hádka o tom, koho vina to bola.

Fatih so Zeynep toho majú po tom všetkom už akurát dosť, a tak sa rozhodnú ten totálny blázinec, na ktorý sa vila zmenila, opustiť. Samozrejme, nie navždy - to však rodine nepovedia, lebo inak by si iste žiadny z jej členov nevstúpil do svedomia. Zo strachu dá Şaziment milovanému Birolovi ultimátum, ktoré však on nemôže a nechce akceptovať. Fadik sestru síce chápe, no robí si starosti skôr o ich mamu Ayfer (Esin Gündoğdu).

Zeynep s Fatihom spôsobia rodine poriadny šok nečakaným rozhodnutím, ktoré ovplyvní životy ich všetkých...

Sledujte vo štvrtok, 6. júna, o 7.15 a v piatok, 7. júna, o 7.20!

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na