Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 109. a 110. epizóda

30. 05 2019 08:20 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 110. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 110. epizóda Foto: FOX Türkiye

Prehovoriť malej rebelke Elif Su do duše zvládne Orhan prekvapivo oveľa lepšie, ako nedávno ich mama Yadigar.

Anatolské tigre sú po úspešnom dni súťaženia vo zvláštnom rozpoložení – oddýchnuté dievčatá sú nadšené a už sa nevedia dočkať ďalšej úlohy, chlapi vyzerajú dosť znavene a entuziazmus je asi to posledné slovo, ktoré by ste v súvislosti s nimi použili! Teda, možno až na Birola (Barış Yalçın), ktorému novú energiu vlieva až nekritický obdiv jeho po uši zaláskovanej priateľky Şaziment (Miray Akovalıgil). Ukáže sa, že Ayfer (Esin Gündoğdu) pred svojím stretnutím s mafiánmi svojho milovaného Haydara (Murat Kocacık) takticky spacifikovala a pripútala reťazou k posteli! Aby ho ochránila pred nebezpečenstvom, no najmä pred ním samým. Keďže sa zdá, že ho tak skoro na slobodu nepustí, pri prvej príležitosti sa pokúsi o útek, čo sa ukáže byť veľká chyba. Obrovská! Şevket (Tamer Levent) už má plné zuby sekania dobroty kvôli podmienke, pretože pár ignorantských sopliakov ho už zjavne neberie vážne...

Meryem (Sema Keçik) nie je ani hlúpa, ani hluchá, takže hneď vie, že jej manžela niečo zožiera. No keď sa s ním pokúsi rozumne porozprávať, jeho nahromadený hnev sa obráti proti nej... Mukaddes (Lale Başar) s Mukadder (Tuna Arman) sa dosť okato pokúsia vytiahnuť z Fehmiho (Orhan Alkaya) informácie o chlapíkovi z dražby, ktorý je zhodou okolností jeho známy. No nielen to – chcú, aby mu svoju švagrinú dohodil! Nekonečne frustrovaný Şevket sa opäť raz zatne. Je rozhodnutý už viac nevystrčiť nos z domu, a basta!

Ďalšia súťažná disciplína je čistý adrenalín, k slovu sa totiž na veľkú radosť všetkých prítomných chlapov po prvý raz dostanú zbrane, hoci len tie paintballové. A krátko nato... Dokonca i nindžovia.

Tentoraz sa na stretnutie mafiánov dovalia obe nebezpečné sivé eminencie spolu, Ayfer i Haydar. A keďže väčší strach ide bez debaty z polovičky označovanej zvyčajne ako nežná, napokon to vinník nevydrží a na smrť vystrašený sa prizná. Şevketovo zúfalstvo neberie neznesiteľné rozmery – šokuje Meryem a Yadigar (Nazlı Tosunoğlu) rozhodnutím, že sa celá rodina presťahuje na vidiek a... Áno, a basta! Ertan (Mert Öcal) nie je spokojný s tým, akým smerom sa vydala jeho ambiciózna právnička, preto sa rozhodne vziať celú záležitosť do vlastných rúk. Aby si Fatih (Buğra Gülsoy) so Zeynep (Özge Özpirinçci) udobrili starú mamu Gülsüm (Tülin Oral), sľúbia jej, že s ňou niečo podniknú... Fehmi splní, k čomu ho Mukaddes (Lale Başar) s Mukadder tak „nenápadne“ prinútili – zoznámi ich so svojím známym Cezmim, z ktorého sa vykľuje vdovec so slušnou kôpkou detí!

Cevat (Mert Öner) s Kamilom (Tevfik İnceoğlu) sú poriadne vedľa, keď im Şevket oznámi, že opúšťa loď a ich novým kapitánom je odteraz Orhan (Can Sipahi)! Apropo, Orhan... Toho skoro vystrie, keď sa vráti domov a zbadá, ako nepatrične vystrojená sa chystá do školy jeho sestrička Elif Su (Su Burcu Yazgı Coşkun). Prehovoriť do duše malej rebelke však prekvapivo zvládne oveľa lepšie, ako nedávno ich mama Yadigar. Anatolské tigre čaká ďalšia drsná výzva. Vlastne, hneď niekoľko.

Výnimočná, no zároveň často i veľmi nevďačná úloha nastúpiť za Anatolské tigre do rozhodujúceho finále v boxerskom ringu prekvapivo pripadne smoliarovi Metemu (Emre Erkan)...

Sledujte v piatok, 31. mája, o 7.10 a v pondelok, 3. júna, o 6.55!

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na