Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 105. a 106. epizóda

24. 05 2019 08:25 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 106. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 106. epizóda Foto: FOX Türkiye

Fatih v odporných nočných morách šialene žiarli na Zeynepinho neexistujúceho milenca Jacka - otca oboch jej detí!

Selin (Nilay Deniz) síce chápe, že Orhan (Can Sipahi) veľmi ťažko nesie, že kvôli nemu sa im stále nedarí otehotnieť, no jeho absurdné fantazmagórie o tom, že ich snahu o bábätko možno sabotuje jej mama Mukaddes (Lale Başar) sú na ňu priveľa! Pre pokoj v dome však súhlasí s ďalšou lekárskou konzultáciou... Keďže Zeynep (Özge Özpirinçci) spoločnosť svokry zabíja ešte viac ako predtým nuda, potrebuje rýchlo niečo, čím sa zabaví. To našťastie uzná i Fatih (Buğra Gülsoy), a tak napokon súhlasí, hoci veľmi nerád, aby pomáhala v cukrárni Fadik (İlkem Ulugün) a Metemu (Emre Erkan), ktorí sú doslova zavalení prácou. Po opätovnej návšteve lekára je Orhan v hlbokej depresii. Vedel, že jeho výsledky neboli dobré - ale že sú až také zlé naozaj netušil... Yadigar (Nazlı Tosunoğlu) sa tajne opäť stretne so svojím únoscom Idrisom, aby mu tvárou v tvár úprimne povedala, prečo si nemôže vziať ani jeho, ani žiadneho iného muža. A krátko nato ho vyhľadá ešte jedna rázna osôbka - Elif Su (Su Burcu Yazgı Coşkun).

Zeynep a Fadik poriadne prekvapí, keď zistia, že Şaziment (Miray Akovalıgil) ich aj so Selin prihlásila ako tím Crazy Girls 34 (Šľahnuté dievčatá 34) do akejsi adrenalínovej súťaže! Keď pominie prvotný šok, dostaví sa obrovské nadšenie. Teda, aspoň u Zeynep. Nešťastný Orhan milovanej manželke konečne prezradí, prečo tak veľmi túži stať sa otcom...

Şekercizadeovcov i Taşkınovcov prekvapí aktuálna tajnička v známom denníku. Zdá sa totiž, že riešením je... Stará mama Gülsüm (Tülin Oral)! Ertan (Mert Öcal) vymysli nový plán na získanie malého Selima do starostlivosti!

Zdá sa, že „zločinecká kariéra“ Mukaddes a Mukadder (Tuna Arman) nebude mať dlhé trvanie. Ako na potvoru ich totiž pri námatkovej kontrole zastaví polícia, práve keď sa presúvajú mestom s otravným vydieračom v kufri! No keď sa im akýmsi zázrakom podarí vyviaznuť, Şevket (Tamer Levent) ich naučí, ako sa správne zbaviť problémov. Čo v preklade znamená, ako ich poslať hlboko, až na samé dno! Meryem (Sema Keçik) to, samozrejme, zistí... A hneď je oheň na streche! Zeynep, Fadik, Şaziment a Selin čaká prvá tajná výzva v adrenalínovej súťaži! Netrvá dlho a Fatih, Mete, Birol (Barış Yalçın) a Orhan pochopia, že niečo nie je, ehm, s kostolným poriadkom! Prvú úlohu dievčatá zvládnu bravúrne, no už pri druhej majú všetky okrem Şazi zábrany. A pri tretej je to ešte horšie...

Fatiha opäť začnú kváriť odporné nočné mory. Tentoraz v nich šialene žiarli na Zeynepinho neexistujúceho milenca Jacka - otca oboch jej detí! Pochybnosti a neistota však nedovolia pokojne spať ani Orhanovi, ktorý nechápe, prečo sa jeho krásna žena tajne kamsi vykradla uprostred noci! A ukáže sa, že hore a na ihlách sú i Mete a Birol.

Ďalšia ukážkovo strelená úloha zavedie Šľahnuté dievčatá 34 na poriadne desivé miesto... Na cintorín!

Sledujte v pondelok, 27. mája, o 7.05 a v utorok, 28. mája, o 7.10!

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na