Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 101. a 102. epizóda

20. 05 2019 08:25 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 102. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 102. epizóda Foto: FOX Türkiye

Priatelia majú ďalší dôvod na radosť - Şaziment totiž po prvý raz privedie do partie i svojho nového priateľa Birola!

Orhan (Can Sipahi) je celý nesvoj, keď ho Selin (Nilay Deniz) tajne prepašuje do domu Fatiha (Buğra Gülsoy) a Zeynep (Özge Özpirinçci), aby mohli v pokoji popracovať na bábätku, keďže doma ich neustále niekto vyrušuje. Ayfer (Esin Gündoğdu) krváca srdce, no má svoju hrdosť, a tak sa rozhodne urobiť okamžite hrubú čiaru za manželstvom s milovaným Haydarom (Murat Kocacık) – pretože jej klamal... Zeynep skoro porazí od žiarlivosti, keď po návrate domov začuje zo spálne podozrivý chichot. Je si istá, že je to Fatih s tou ženskou, s ktorou ho videla! Pravda ju upokojí sotva na 5 sekúnd, ak vôbec, preto Fatihovi, ktorý je zhodou okolností doma tiež, urobí ukážkovú scénu – len aby sa vzápätí cítila veľmi zahanbene a previnilo, keď sa dozvie pravdu... Ukáže sa, že prefíkaná Ertanova (Mert Öcal) právnička chce obtiahnuť nielen Fatiha, ale i svojho klienta a jeho novopečenú manželku Cansu (Asena Girişken)! Zeynep a Fatih sa po zrelej úvahe rozhodnú už viac nekľučkovať a urobiť, čo treba. Preto zájdu do nemocnice a bez zbytočných ďalších prieťahov dajú malému Selimovi urobiť testy DNA.

Nikto okrem Mukadder (Tuna Arman) nechápe, prečo Mukaddes (Lale Başar) tak veľmi chce vidieť výsledky testov, keď predsa všetci dobre vedia, čo v nich bude stáť. O to väčšie prekvapenie ich preto čaká! No namiesto toho, aby im odľahlo, už i tak napätá situácia sa ešte viac vyhrotí, pretože Zeynep neujde zmätený výraz vo Fatihových očiach a nepredstaviteľne sa urazí! Nanešťastie je to ešte horšie, ako si ktokoľvek z rodiny vôbec dokáže predstaviť. Ak to totiž praskne - a všetko tomu nasvedčuje -, bude mať Ertan v rukách obrovský tromf!

Ayfer si neskrývane vychutnáva všetky Haydarove pokusy znovu si ju získať, vrátane Dilberiných (Nazlıhan Başak İlhan) nekonečných serenád pod oknami. Zeynep a Fatih sa práve hádajú kvôli rozdielnym názorom na to, či Ertanovi povedať alebo nepovedať pravdu, keď pri dverách zazvonia problémy...

Zeynep je rozhodnutá povedať besniacemu Ertanovi pravdu, navzdory tomu, čo chce Fatih a čo jej radí rodina. Vlastne, obe jej rodiny – Şekercizadeovci i Taşkınovci. Zraňuje ju, že nik nechápe, prečo je pre ňu také dôležité v tejto veci neklamať. Stačí však pár mučivých minút v Ertanovej spoločnosti a zmení názor. Preto urobí niečo, čím všetkým zúčastneným – i tým tajne načúvajúcim za neexistujúcimi dverami – poriadne vyrazí dych! Şevket (Tamer Levent) už má plné zuby každodenných (i nočných) Dilberiných koncertov, preto Ayfer prehovorí do duše. No zjavne je dnes v zádrapčivej nálade, preto sa vzápätí pustí aj do Yadigar (Nazlı Tosunoğlu), Selin a Orhana, ktorého neuváženou poznámkou zasiahne na tom najcitlivejšom mieste... Cansu je rozhodnutá pokračovať v hľadaní špiny na Zeynep, Fatiha a ich rodiny, rovnako ako Ertanova diabolská právnička! A je dosť možné, že už čoskoro niečo vyhrabú, Mukaddes sa totiž chystá na stretnutie s tým úplatným nemocničným upratovačom.

Fatihov dojímavý príhovor najbližším priateľom úplne vyrazí dych, po dlhom čase majú konečne opäť dôvod na poriadnu oslavu. A vzápätí sa objaví ešte jeden - Şaziment (Miray Akovalıgil) totiž po prvý raz privedie do partie i svojho nového priateľa Birola (Barış Yalçın)! Şevket prisľúbi Cevatovi (Mert Öner) a Kamilovi (Tevfik İnceoğlu), že kým skončí leto, vystrojí im obom svadbu, ako sa patrí!

Ukáže sa, že Mukaddesin komplic ju vytiahol na stretnutie len preto, aby ju mohol sprosto vydierať. Nanešťastie však má svedka, ktorý môže Zeynep a Fatihovi poriadne zavariť. Meryem (Sema Keçik) a Şevket majú pre Yadigar nečakané novinky...

Sledujte v utorok, 21. mája, o 7.15 a v stredu, 22. mája, o 7.05!

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na