Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 91. a 92. epizóda

06. 05 2019 08:30 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 92. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 92. epizóda Foto: FOX Türkiye

Fatih sa rozhodne obetovať a rovnako ako jeho svokor Şevket skončiť na úteku sám, aby ochránil svojich milovaných!

Ayfer (Esin Gündoğdu) skoro z nôh spadne, keď ju Haydar (Murat Kocacık) šokuje ďalším obrovským prekvapením... Akosi jej totiž pozabudol povedať, čím je dnešný deň taký výnimočný, čím ju nechtiac dostane do trápnej situácie! Orhan (Can Sipahi) je nekonečne frustrovaný, pretože keďže Zeynep (Özge Özpirinçci) s Fatihom (Buğra Gülsoy) sa kamsi vyparili ako para nad hrncom a Cansu (Asena Girişken) s Ertanom (Mert Öcal) dali výpoveď, zrazu je najväčším šéfom vo firme on! Ešteže má Selin (Nilay Deniz), ktorá vždy vie, ako ho nakopnúť správnym smerom... Už i tak dosť švihnutý pobyt Zeynep a Fatiha v čudnom penzióne sa ešte viac zamotá, keď sa v ňom objaví bývalý trestanec hľadajúci aj s dvoma priateľmi z mokrej štvrte svoju sestru a jej milého – aby ich zastrelil! Nečudo, že hneď ráno si mladí Şekercizadeovci zbalia veci a plánujú sa rýchlo vrátiť domov, do Istanbulu. Kľúčové slovo je, žiaľ, plánujú – ukáže sa totiž, že minibus je zrazu nepojazdný!

Keďže vo firme jedna Jóbova zvesť nasleduje druhú v doslova sekundovom takte, Orhan je na pokraji zrútenia, preto požiada o pomoc Selin, Birola (Barış Yalçın), Fadik (İlkem Ulugün), Meteho (Emre Erkan) a Şaziment (Miray Akovalıgil). A keďže Meryem (Sema Keçik) zapriahne i Fehmiho (Orhan Alkaya), za chvíľu je nadšených pomáhačov pomaly viac ako regulárnych zamestnancov! Zeynep s Fatihom o tom nič nevedia, pretože si práve aj s malým Selimom naplno užívajú improvizované prázdniny ďaleko od civilizácie...

Ertan šokuje blízkych a priateľov Zeynep a Fatiha, keď sa zrazu ako veľká voda dovalí do firmy spolu s Cansu - a dôležitým právnym dokumentom, ktorý v základoch poriadne otrasie ich životmi!

Kým sa dokonale šťastní a nič netušiaci Zeynep s Fatihom opäť vracajú do Istanbulu, ich blízki majú hlavu v smútku, pretože sa im ich ešte stále nepodarilo skontaktovať a varovať, čo ich doma čaká... Súdny spor s Ertanom o zverenie malého Selima do starostlivosti! Problémy si však mladých Şekercizadeovcov rýchlo nájdu. Práve ich v rámci rutinnej kontroly zastavila cestná polícia, keď sa Selin a Orhanovi konečne podarí dovolať sa im a v skratke im povedať všetko, čo im hrozí – diabolský Ertan totiž ešte aj udal Fatiha za napadnutie! Nečudo, že ten sa zo strachu, že nakoniec príde o svoju milovanú rodinu, rozhodne pre panický útek... No keďže zakrátko si uvedomia, že vlastne nemajú kam ísť, netrvá dlho a skončia opäť tam, odkiaľ ránu zdupkali – v penzióne Bayrama a Melihy! No ak budú mať šťastie, nie nadlho.

Ayfer je s Haydarom veľmi šťastná, no zároveň má panický strach, že ak mu nedá dieťa, po ktorom zjavne veľmi túži, nájde si milenku. On totiž nevie, že ona už je v prechode... Keď sa Selin a Orhanovi podarí nájsť podľa inštrukcií ich útočisko a povedať Zeynep a Fatihovi všetko, čo sa doma udialo v ich neprítomnosti, na chvíľu sa všetkých zmocní smútok a beznádej. Najhoršie je na tom Fatih, ktorý sa rozhodne obetovať a rovnako ako jeho svokor Şevket (Tamer Levent), ktorému zrazu oveľa lepšie rozumie, skončiť na úteku sám, aby ochránil svojich milovaných!

Haydar nechápe, prečo Ayfer s takým neskrývaným potešením dovolila Türkan (Gizem Denizci) nasťahovať sa k nim. No aby ju potešil, plánuje to isté urobiť so Şaziment a Fadik...

Sledujte v utorok, 7. mája, o 7.05 a v stredu, 8. mája, o 7.00!

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na