Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 89. a 90. epizóda

02. 05 2019 08:30 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 90. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 90. epizóda Foto: FOX Türkiye

Smoliari Fatih a Zeynep si za svoje útočisko vyberú naozaj skrz-naskrz zvláštne, Bohom zabudnuté miesto...

Po Fatihovom (Buğra Gülsoy) skrúšenom odchode atmosféra vo vile Şekercizadeovcov poriadne zhustne - vďaka Mukaddes (Lale Başar) a Meryem (Sema Keçik), ktoré sa do seba pustia ako stelesnené bohyne pomsty! Najprv slovne a vzápätí aj fyzicky... Zeynep (Özge Özpirinçci) je smutná, keď manžela nenájde doma. Ešteže ju príde utešiť Fadik (İlkem Ulugün), ktorej sa môže vyžalovať a s ktorou sa môže poradiť. Mustafa (Mazhar Alican Uğuruj), ktorého ako jediného teraz Fatih znesie vo svojej blízkosti, je úplne bezradný, ako má svojmu hrdinovi vlastne pomôcť. A tak aspoň plní jeho priania, aj keď mu nie sú práve pochuti, čo sa ukáže ako prekvapivo správna a účinná stratégia, vďaka ktorej môže Fatihovi povedať aj veci, ktoré možno nechce, ale potrebuje počuť!

Nešťastná Zeynep veľmi chce, aby sa jej milovaný manžel konečne prestal utápať v mučivej sebaľútosti a prestal sa pred ňou zhadzovať. Kiežby sa len aspoň na malú chvíľočku mohol vidieť jej očami, aby pochopil, aký výnimočný je! A preto sa rozhodne konať... Ayfer (Esin Gündoğdu) a Haydar (Murat Kocacık) si pomaly zvykajú na manželský život. Prvou väčšou zaťažkávajúcou skúškou mladého šťastia sa však ukážu byť už prípravy na nadchádzajúcu svadobnú cestu...

Aby žiaden z členov oboch ich hyperstarostlivých rodín, ale ani nik iný, nenarušil ich plány, na cestu za novým životom vyrazia tajne a s vypnutými mobilmi – bez plán, štýlom „rovno za nosom“!

Keďže Fatih a Zeynep nikomu nedvíhajú telefón, ich rodine a priateľom už pomaly, ale isto začína svitať, že sa niečo deje – a že tentoraz to zrejme potrvá o čosi dlhšie, kým sa veci dostanú opäť do normálu. Teda, ak vôbec... Kým sa Zeynep zo všetkých síl snaží vliať zlomenému Fatihovi do žíl nové sily a priviesť ho na krajšie myšlienky, čo sa jej však zatiaľ darí asi tak na 50 %, rozhádané svatky Mukaddes a Meryem si opäť vojdú do vlasov priamo pred dverami ich istanbulského domu, vďaka čomu majú susedia o zábavu postarané! Ukáže sa, že vďaka reklame na chalvu sa zo Zeynep, Fatiha a malého Selima doslova cez noc stali celebrity, s ktorými sa ich početní fanúšikovia chcú fotiť na každom kroku! Ertan (Mert Öcal) sa po krátkom váhaní rozhodne konečne povedať Cansu (Asena Girişken) celú pravdu o tom, kým je a čo ho spája so Zeynep a Fatihom. A keďže okrem vzájomnej lásky ich teraz spája i spoločná nenávisť k mladým Şekercizadeovcom, rozhodnú sa im aj pomstiť spoločnými silami!

Na rozdiel od ostatných, ktorí by najradšej hneď rozbehli rozsiahle pátranie po nezvestných priateľoch, v tom majú Mete (Emre Erkan) a Şaziment (Miray Akovalıgil) absolútne jasno - Zeynep a Fatih potrebujú byť sami. No ktovie, či by si to mysleli, aj keby vedeli, aké naozaj skrz-naskrz zvláštne, Bohom zabudnuté miesto si tí smoliari vyberú dnes večer za svoje útočisko...

V živote to už tak chodí, že človek síce možno nedostane to, čo chce, ale zato mu osud pošle do cesty presne to, čo potrebuje. A aj keď to tak na prvý ani druhý pohľad nevyzerá, presne to sa stane i Zeynep a Fatihovi!

Sledujte v piatok, 3. mája, o 6.55 a v pondelok, 6. mája, o 7.05!

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na