Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 81. a 82. epizóda

19. 04 2019 08:20 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 82. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 82. epizóda Foto: FOX Türkiye

Posledný test buď definitívne potvrdí, alebo raz a navždy vyvráti, že Mukaddes je vyliečená... Stretnutie so Zeynep!

Keďže už jeho prítomnosť pod vlastnou strechou viac neznesú ani minútu, Fatih (Buğra Gülsoy) a Zeynep (Özge Özpirinçci) sa zhodnú, že Ertan (Mert Öcal) musí zmiznúť – a je jedno kam! Problémy s nechceným podnájomníkom však má aj neborák Şevket (Tamer Levent), ktorý sa o útočisko v autodielni musí opäť nedobrovoľne deliť s Mukaddes (Lale Başar). Inak totiž prisahá, že ho udá! Keďže Fadik (İlkem Ulugün) aj Şaziment (Miray Akovalıgil) sú akčné ženy, nečudo, že šikovne postrčia Haydara (Murat Kocacık), aby sa konečne rozhýbal a šiel Şevketa požiadať o ruku ich mamy Ayfer (Esin Gündoğdu), ako sa patrí. Len slepý by si nevšimol, ako to medzi Ertanom a Cansu (Asena Girişken) iskrí. A Fatih, hoci mu to páli trošku pomalšie, slepý nie je. Alebo aspoň nie hluchý, takže keď sa mu Ertan zverí s tým, že sa mu Cansu páči, rozhodne sa využiť ponúkanú príležitosť – rovnako ako Zeynep (Özge Özpirinçci), ku ktorej je tá neznesiteľná potvora Cansu zrazu ako med, pretože potrebuje jej pomoc!

Vo vile Şekercizadeovcov nonstop zvoní telefón, každý chce totiž odmenu 100-tisíc lír za nájdenie Mukaddes. No všetci nádejní pátrači majú smolu, pretože je tu rázna Meryem (Sema Keçik), ktorá keď ju opäť nájde na mieste, odkiaľ včera ušla, hneď dá vedieť svatovcom! Ďalšiemu úteku prefíkanej Mukaddes tak zabránia dvaja statní ošetrovatelia z psychiatrickej kliniky... Ayfer je dojatá, nazrie do veľkej škatule previazanej červenou mašľou, ktorú prinesie potvorka Elif Su (Su Burcu Yazgı Coşkun), a nájde v nej úžasný darček od Haydara.

Hoci sa Cansu zdá byť chladná a neprístupná, keď jej Ertan rozpovie svoj krutý životný príbeh – áno, presne ten, čo špeciálne preňho od A po Z vymyslel Fatih – jej krásnu tvár zalejú horúce slzy...

Dojímavé zásnuby Haydara a Ayfer v autodielni, v ktorej pracuje Şevketovo alter ego Teoman, sa škaredo zvrtnú, keď Şaziment naberie odvahu a požiada Birola (Barış Yalçın) o tanec. Od žiarlivosti temer purpurová Dilber (Nazlıhan Başak İlhan) totiž zrazu nielenže netrafí ani jeden jediný tón, ale vzápätí sa na Şazi vrhne a začne ju zúrivo mlátiť hlava-nehlava! Fatih a Zeynep sa už nevedia dočkať chvíle, keď Ertan konečne odletí do Ameriky a nebude im viac otravovať život. Zatiaľ sa síce zdá, že je všetko na najlepšej ceste... Lenže sotva Fatih zoženie „Mahmutovi“ pas, situácia sa poriadne skomplikuje – Ertan a Cansu totiž ráno do práce prikvitnú ako kráľ a kráľovná stredoškolského plesu, zamilovaní jeden do druhého až po uši! Zdá, že ich Zeynep a Fatih nedokážu od seba oddeliť ani heverom, a tak sa zdá logické, že tí dvaja začnú v Amerike nový život spolu. Nanešťastie si však Ertan krátko pred odchodom spomenie, kým naozaj je. Spomenie si úplne na všetko! No nedá na sebe nič znať...

Mesačná intenzívna liečba na špecializovanej klinike zjavne priniesla vytúžené ovocie – podľa ošetrujúceho lekára je Mukaddes vyliečená! No ešte to chce posledný test, ktorý to buď definitívne potvrdí, alebo raz a navždy vyvráti... Stretnutie so Zeynep! To sa síce navzdory obavám všetkých Şekercizadeovcov nesie v nečakanej srdečnej atmosfére, pretože „polepšená“ Mukaddes najprv nenávidenú nevestu odprosí a vzápätí znesie nielen jej objatie, ale i oslovenie „mama Mukaddes“... No potom Mukadder (Tuna Arman) náhodou odhalí strašnú pravdu!

Ayfer a Haydar ešte ani nie sú svoji, a už sa vadia ako starí manželia – ako inak, kvôli svadbe... Ešteže je tu Yadigar (Nazlı Tosunoğlu)!

Sledujte v utorok, 23. apríla, o 7.10 a v stredu, 24. apríla, o 7.00!

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na