Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 79. a 80. epizóda

17. 04 2019 08:25 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 80. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 80. epizóda Foto: FOX Türkiye

Mukaddes pobaví, keď sa ukáže, že letákmi s jej podobizňou sú doslova otapetované všetky múry v Istanbule.

Keď sa arogantná Cansu (Asena Girişken) znova začne nemiestne navážať do Zeynep (Özge Özpirinçci) - tentoraz kvôli tomu, že si do práce prinesie malého Selima -, Zeynep prasknú nervy a vykričí tej potvore to najhoršie, čoho je schopná! Zvláštne je, že sa zdá, akoby to Cansu potešilo! Şevket (Tamer Levent) a Mukaddes (Lale Başar) si neskutočne lezú na nervy. Ale zároveň si svoje výmeny názorov na všetko a všetkých tak nejako... Užívajú. Orhan (Can Sipahi) má smolu, jeho až príliš invenčný nápad ako zvýšiť predaj chalvy totiž rozzúri Selin (Nilay Deniz) tak veľmi, že mu ukážkovo naloží pred očami všetkých kolegov. Keďže Fatihovi (Buğra Gülsoy) Ertanova (Mert Öcal) neustála prítomnosť dvíha adrenalín, potrebuje pomoc, lebo inak... Našťastie je tu však obetavý Mustafa (Mazhar Alican Uğuruj)! Orhanovi sa po Selin ujde hubovej polievky aj od Ayfer (Esin Gündoğdu), Meryem (Sema Keçik) a mamy Yadigar (Nazlı Tosunoğlu).

Ak by im ešte včera niekto povedal, že spolu dnes pôjde na motorke – a dobrovoľne - Şevket a Mukaddes by ho určite vysmiali! Lenže presne to sa stane... Skvelo sa bavia napriek tomu, že ich improvizovaný výlet nedopadne podľa plánu, hoci Zeynep a Fatiha nenájdu ani doma, ani u Taşkınovcov. Rozhodnú sa preto skúsiť šťastie v loveckej chate – netušiac, že práve tam Mustafa „odpratal“ nepohodlného Ertana...

Akoby to nestačilo, v rovnaký čas sa tam vyberú i stará mama Gülsüm (Tülin Oral), Fehmi (Orhan Alkaya) a Mukadder (Tuna Arman), ale tiež Fatih, Zeynep a Mustafa... Takže je jasné, že určite dôjde k nejakej katastrofe!

Yadigar je presvedčená, že už aj jej pomaly začína preskakovať, pretože sa jej nechce veriť, že ak večer skutočne videla svojho brata Şevketa... Mohla s ním naozaj byť Mukaddes! Keď sa stará mama Gülsüm, Fehmi a Mukadder ujali Ertana, nemali ani len hmlistú predstavu o tom, aké náročné to s ním vo vile bude! Meryem temer porazí, keď nájde v Şevketovej posteli v autodielni cudziu ženu. Ešte viac ju, pochopiteľne, vykoľají, keď zistí, že tá ženská je Mukaddes. Nemenej v šoku je i Fehmi, ktorý sa v dielni ukáže tiež. Nuž a čudná reakcia oboch previnilcov – rýchly útek na motorke ktoviekam – ich zákonitým partnerom na pokoji tiež práve nepridá! V týchto dňoch sa však dosť zvláštne správa i Mukadder... Günay (Günay Sevinç) je úplne vedľa, keď ju prichytí v kúpeľni masírovať ich polonahého hosťa!

Poriadne zneistie i Fatih, keď mu Mukadder navrhne, že sa o Ertana postará a zmizne s ním z krajiny. Rozhodne sa preto zasiahnuť... Ťažko povedať, čo Selin zaskočí viac – či to, že pri príchode do vily uvidí Ertana, ale novinky o jej mame a Drsnom Şevketovi? Mukaddes naštve, keď zistí, že jej svokra za informácie o nej vypísala kráľovskú odmenu – a vzápätí pobaví, keď sa ukáže, že letákmi s jej podobizňou sú doslova otapetované všetky múry v Istanbule.

Na rozdiel od Cansu, ktorá pri pohľade na Ertana očarená úplne stratí reč, nič nechápajúceho Orhana temer porazí, keď sa chlap, ktorého nemôže ani cítiť, zrazu objaví vo firme...

Sledujte vo štvrtok, 18. apríla, o 7.15 a v piatok, 19. apríla, o 7.00!

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na