Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 75. a 76. epizóda

11. 04 2019 08:35 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 76. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 76. epizóda Foto: FOX Türkiye

Keď Fatih uvidí, že rozzúrený Ertan napadol Zeynep, neovládne svoj hnev a vrhne sa naňho. S fatálnymi následkami...

Obrovskú radosť Fatiha (Buğra Gülsoy), Zeynep (Özge Özpirinçci) a Orhana (Can Sipahi) z vyhratého tendra kalí jediné... Protivná Cansu (Asena Girişken) a jej zničujúce komentáre! Selin (Nilay Deniz) je veľmi dojatá, že jej otec Fehmi (Orhan Alkaya) je pre svoje deti ochotný urobiť všetko na svete, dokonca i obetovať istý zisk. Keďže inak by si plán úteku určite nezapamätali, Mukaddes (Lale Başar) ho s pacientmi psychiatrie nacvičí krok po kroku, vďaka čomu sa jej konečne podarí ujsť z uzavretého oddelenia! Rozhovor so Şaziment (Miray Akovalıgil) a následná ochutnávka nejedlej chalvy vnukne Zeynep zaujímavú myšlienku, ako pomôcť jej predaju a zachrániť firmu. Yadigar (Nazlı Tosunoğlu) je zúfalá, pretože malá Elif Su (Su Burcu Yazgı Coşkun) aj napriek vysokej horúčke tvrdohlavo odmieta ísť k lekárovi, kým znovu neuvidí strýka Şevketa (Tamer Levent)...

Toho telefonát s neterkou tak dojme a roznežní, že sa pod rúškom noci vkradne domov, kde sa však dočká drsného privítania! No vzápätí i odškodnenia, ktoré by nemenil za nič na svete. Keď už to Orhan nevydrží a prizná sa Selin, čaká ho poriadne prekvapenie... Zeynep a Fatih sa zhodnú, že v ťažkých chvíľach sa na nich ako zázrakom usmeje šťastie. A dúfajú, že sa to nezmení!

Şazi a Dilber (Nazlıhan Başak İlhan) si zmerajú sily v drsnom „speváckom“ súboji, ktorej lákavou výhrou má byť... Nič netušiaci Birol (Barış Yalçın).

Stará mama Gülsüm (Tülin Oral), Fehmi a Mukadder (Tuna Arman) si robia starosti o Mukaddes, po ktorej akoby sa zem zľahla. Aspoň trochu im však odľahne, keď sa dobrák Mustafa (Mazhar Alican Uğuruj) ponúkne, že zatiaľ bude chrániť Zeynep a Fatiha... Şevket je veľmi nešťastný, že sa opäť musí rozlúčiť s Meryem (Sema Keçik) a celou rodinou. Drsný či nie, bez nich je ako telo bez duše – a dobre to vie. Z lásky k Ayfer (Esin Gündoğdu) sa Haydar (Murat Kocacık) vzdá všetkých svojich „drviacich nástrojov“ – počnúc pneumatickými kladivami a maličkým príručným skrutkovačom končiac, čím na svoju nastávajúcu, ale i jej dcéry Fadik (İlkem Ulugün) a Şaziment urobí obrovský dojem.

Meryem a Birol sa radšej na vlastné oči presvedčia, či Vahit (Tunca Aydoğan) dodrží svoj sľub a opustí Istanbul. Na rozlúčku mu Birol prezradí pravdu o smrti svojho otca – a ako bonus pridá i nečakane drsnú hrozbu... Keď Fatih uvidí, že rozzúrený Ertan (Mert Öcal) napadol Zeynep, neovládne svoj hnev a vrhne sa naňho. S fatálnymi následkami...

Vo vile Şekercizadeovcov si napokon všimnú, že Günay (Günay Sevinç) bez stopy zmizla. Zatiaľ im však nedocvakne, s čím – alebo skôr s kým - to môže súvisieť. Alebo... Žeby predsa?

Sledujte v piatok, 12. apríla, o 7.15 a v pondelok, 15. apríla, o 7.00!

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na