Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 73. a 74. epizóda

09. 04 2019 08:30 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 74. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 74. epizóda Foto: FOX Türkiye

Večné podpichovanie arogantnej Cansu privádza Zeynep do šialenstva. No šanca, že s tým prestane, je mizivá...

Rodinná večera vo vile je pre Orhana (Can Sipahi) utrpením – na rozdiel od ostatných sa vôbec nedokáže uvoľniť, lebo má panický strach, že sa prezradí... Jeho zvláštne správanie je však razom zabudnuté, pretože Fatih (Buğra Gülsoy) a Mustafa (Mazhar Alican Uğuruj) uháňajú ako zmyslov zbavení do nemocnice so Zeynep (Özge Özpirinçci), ktorú vystrašia bolesti brucha. Dôvod je však, našťastie, čisto prozaický... Fatih je v šoku, keď zistí, že jeho doterajší spoločník opúšťa potápajúcu sa loď. Má strach, že sám to určite nezvládne! Şevketa (Tamer Levent) rozladí, keď pochopí, že napriek prestrojeniu nemôže vystrčiť ani len nos z dielne, lebo ho ako oko v hlave strážia Haydarovi (Murat Kocacık) muži. Mukaddes (Lale Başar) sa neúspešne pokúsi presvedčiť svojho psychiatra, že už je úplne vyliečená – čo by po jedinom dni terapie bolo nemožné aj v rozprávke! Nešťastný Cevat (Mert Öner) si zlomené srdce lieči tým, že na všetkých zlostne šteká.

Zachrániť firmu pred hroziacim krachom môže len zázrak, a tak sa mu Zeynep a Fatih rozhodnú trochu napomôcť... Şaziment (Miray Akovalıgil) a Fadik (İlkem Ulugün) sa nie celkom dobrovoľne vyberú do nebezpečných končín – Şevket sa s nimi totiž chce vážne porozprávať o láske ich mamy Ayfer (Esin Gündoğdu) a Haydara, ktorá im je tŕňom v oku. No namiesto toho, aby tým priateľovi pomohol, už i tak dosť vystrašené dievčatá ešte viac vydesí...

Nielen Kamil (Tevfik İnceoğlu) s Cevatom sú poriadne vedľa z atraktívnej Cansu (Asena Girişken), ktorá sa jedného dňa ako veľká voda dovalí do firmy!

Ani rozhovor so Şevketom nezmenil názor Fadik a Şaziment na Haydara. Práve naopak – ešte viac si robia starosti o svoju mamu Ayfer a ešte viac sa boja „Drviča“... Takže keď sa Şazi dozvie, že cukráreň majú len vďaka Haydarovi, hneď je oheň na streche! Pekelne horúco je však i u Fatiha vo firme, kde je po príchode papuľnatej Cansu zrazu všetko hore nohami. Tej by totiž najradšej vytrhala vlasy nielen Zeynep, ktorú tá potvora drzo pripraví o kanceláriu, ale i Selin (Nilay Deniz), lebo na jej vkus až príliš okato poškuľuje po Orhanovi! Netrvá dlho a Mukaddes sa podarí prehovoriť časť pacientov psychiatrie na útek, no vzápätí sa ukáže, že to zrejme nebude až také ľahké, ako dúfala... Cevat zájde za Ayfer – dramaticky zrušiť zásnuby so Şazi!

Orhan má pocit, akoby sa ocitol v zlom filme – po Birolovi (Barış Yalçın) z neho totiž chce „tajného agenta“ urobiť aj Fatih, pre ktorého má špicľovať svoju ženu! Fehmi (Orhan Alkaya) zasvätí Selin do svojho plánu, ako pomôcť Fatihovi. Večné podpichovanie arogantnej Cansu privádza Zeynep do šialenstva. No šanca, že s tým prestane, je mizivá...

Fadik a Şazi konečne naberú odvahu na otvorený rozhovor s Haydarom – a pritom ho spoznajú z jeho najlepšej, ale i najhoršej stránky.

Sledujte v stredu, 10. apríla, o 7.15 a vo štvrtok, 11. apríla, o 7.15!

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na