Láska na druhý pokus cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Orhan z Lásky na druhý pokus exkluzívne: Tajná návšteva na Slovensku!

06. 10 2017 07:30 | Jakub Trajteľ, Lukáš Kočišek
Can Sipahi
Can Sipahi Foto: Önem Günal Agency
Láska na druhý pokus - Selin a Orhan
Láska na druhý pokus
Láska na druhý pokus

Aký dojem na mladého tureckého herca Cana Sipahiho urobili našinci?

Priaznivci tureckého romanticko-komediálneho seriálu Láska na druhý pokus si ho zamilovali ako prostorekého Orhana, bratranca hlavnej hrdinky Zeynep a aktuálne už i manžela Selin, mladšej sestry Fatiha. Aký je však 29-ročný turecký herec Can Sipahi v súkromí? Čo pre neho znamená láska? Idol mnohých tínedžeriek nám v exkluzívnom rozhovore prezradil aj to, ako strávil letnú dovolenku a príjemne nás šokoval informáciou, že už navštívil našu domovinu!

Láska na druhý pokus - Selin a Orhan
Foto: FOX Türkiye
 

Ďalšie Orhanove fotografie nájdete v priloženej FOTOGALÉRII TU!

Ako si spomínaš na svoje detstvo? Bol si poslušné dieťa alebo skôr malý čert? :-)

Can Sipahi: Vyrastal som v peknom rodinnom prostredí, chodil som do dobrých škôl, obklopený dobrými priateľmi. To ma naučilo láske a rešpektu ku všetkému, čo robím. No bol som tiež veľmi zvedavé a energické dieťa, takže, aj keď si to nepamätám, určite som bol aj trochu neposlušný.

Ako reagovali tvoji rodičia, keď si im povedal, že chceš byť herec? Aj oni sú herci?

C. S.: Nie, paradoxom je, že obaja moji rodičia pracujú v banke a nikto z mojej rodiny sa v minulosti nevenoval umeniu. Napriek tomu si myslím, že naše rodinné prostredie prispelo k môjmu umeleckému prejavu, pretože sme vždy boli nabádaní smelo a nahlas prezentovať svoje názory, diskutovať a napokon dosiahnuť konsenzus.

C. S.: Čo pre teba znamená láska?

Dvaja ľudia hrajú rôzne tóny, ale až ich kombinácia prináša najlepší súzvuk. Tento druh komplementárnej harmónie je pre mňa podstatou lásky.

C. S.: Si aj v skutočnosti taký romantik ako Orhan?

Áno, aj nie. Každý má svoju romantickú stránku, ale niektoré staré rany, zakotvené v našej minulosti, nám nedovoľujú ju v rôznych situáciách ukazovať navonok. Zároveň si myslím, že v dnešnej dobe sa toto slovo používa tak často, že jeho skutočný význam stráca svoju hodnotu.

C. S.: S ktorými hercami si mal najlepší vzťah počas nakrúcania Lásky na druhý pokus?

Som nesmierne šťastný, že som mohol spolupracovať s takými úspešnými a talentovanými hercami, ktorí ma celú tú dobu bezvýhradne podporovali. Je nemožné povedať len jedno či dve mená.

C. S.: Dostával si od starších a skúsenejších kolegov aj nejaké rady?

Nielen starší kolegovia, ale aj všetci ostatní ľudia zo štábu prinášali inšpiratívne nápady a navzájom sa podporovali. Táto tímová synergia bola kľúčom k úspechu Lásky na druhý pokus.

Láska na druhý pokus - Orhan, Sevket a Zeynep
Foto: FOX Türkiye
 

C. S.: Aké roly uprednostňuješ? Komediálne alebo dramatické?

Rovnako rád hrám v komédiách aj v dramatických seriáloch. Vyhľadávam však postavy, do ktorých môžem vniesť aj niečo zo seba.

C. S.: Vieme o tebe, že máš talent aj na skladanie hudby. Plánuješ sa jej venovať profesionálne?

Hudba je pre mňa skutočne veľmi dôležitá. Prechádza cez uši, ale prehovára cez srdcia. Myslím si, že najlepšie bude počkať na správne podmienky, ktoré mi umožnia vytvoriť niečo krásne. Takže v tomto smere je moja odpoveď, že do budúcnosti to plánujem, ale čakám na ten správny okamih, aby som mohol zažiariť.

C. S.: Už si niekedy premýšľal o práci za kamerami? Napríklad ako režisér?

Nemôžete byť skutočne dobrý herec, ak sa nezamýšľate nad prácou za kamerami. Pokiaľ ide o prácu režiséra, všetko to závisí od skúseností, ktoré postupne zhromažďujem, a spôsobov, akými ich budem chcieť uplatniť.

Láska na druhý pokus - Selin a Orhan
Foto: FOX Türkiye
 

C. S.: Leto je za nami, ako si ho strávil?

Veľmi rád si zapĺňam leto dovolenkami. Počas tohto leta som si vychutnával jednu z najkrajších zátok v Turecku, nazývanú Kabak Vadisi. Následne som išiel na malý ostrov v Egejskom mori, ktorý má názov Bozcaada. Plánujem tento rok ešte navštíviť aj nejakú inú krajinu, ako je napríklad Taliansko, ale ešte som sa nerozhodol.

C. S.: Bol si už niekedy na Slovensku? Čo vieš o našej krajine?

Asi vás prekvapím, ale áno! A zamiloval som si to tam u vás. Bola to jedna z najlepších častí môjho medzinárodného výletu vlakom. Zostal som v Bratislave štyri dni a bol som prekvapený, akí skutočne veľmi srdeční a láskaví sú Slováci. Cítil som vašu túžbu milovať a zdieľať svoju radosť a slobodu.

Chcel byť Can už v detstve hercom? Neprekáža jeho priateľke, že je miláčikom žien? Aké sú jeho nesplnené sny a čo odkazuje slovenským fanúšikom? Celý rozhovor s mladým talentovaným hercom si môžete prečítať v najnovšom čísle týždenníka Eurotelevízia (č. 40).

Ďalšie Orhanove fotografie nájdete v priloženej FOTOGALÉRII TU!

Sledujte seriál Láska na druhý pokus - v pondelok až štvrtok o 22:25 na Doma!

 

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na