DOMA • PONDELOK - PIATOK • 7:25

Láska na druhý pokus 2: 120. a 121. epizóda

20. 12 2017 00:00 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 120. a 121. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 120. a 121. epizóda Foto: FOX Türkiye

Ukáže sa, že zranený Şevket stále nie je celkom fit. Zrazu si totiž myslí, že je znova malý chlapec a Fatih... Je jeho otec!

Jednou z vecí, ktorú stroskotanci nájdu v tajomnej truhlici, je starý denník, vďaka ktorému zistia, ako prežiť na prekliatom ostrove, na ktorom uviazli. Nanešťastie v ňom ale nestojí vôbec nič o tom, ako sa z ostrova dostať... Şevket (Tamer Levent) s Yadigar (Nazlı Tosunoğlu), Haydarom (Murat Kocacık) a Ayfer (Esin Gündoğdu) sa preto rozhodnú nadránom tajne opustiť tábor a obetovať sa pre záchranu mladých! Zeynep (Özge Özpirinçci) je veľmi dojatá, keď sa nielen Fatih (Buğra Gülsoy), ale všetci jej blízki vzdajú tej trošky jedla, čo sa im podarilo pripraviť - aby bábätko, ktoré nosí pod srdcom, nehladovalo... Ráno všetkým vyrazí dych odhalenie veľkého hrdinstva starších. Zatiaľ však nik netuší, že Mukadder (Tuna Arman), ktorá zmizla z tábora približne v rovnakom čase, nie je so Şevketovou skupinkou! No zrejme nebude trvať dlho, kým to zistia, všetci mladí chlapi sa totiž vyberú nájsť starších odvážlivcov a v tábore zostane s utrápenými ženami len ťažkopádny dobrák Kamil (Tevfik İnceoğlu).

Je zvláštne, že hoci sa stroskotanci medzičasom rozdelili na niekoľko nerovnako veľkých skupiniek, všetky majú jednu vec spoločnú – strach z akejsi príšery! Strach, ktorý vcelku úspešne živí čudesný neidentifikovateľný rev odkiaľsi z diaľky! Keď na seba nejakým zázrakom, alebo skôr totálnou náhodou, narazia Fatihov a Şevketov tím, konečne vyjde najavo pravda o zmiznutí Mukadder a ukáže sa i to, že zranený Şevket stále nie je celkom fit. Zrazu si totiž myslí, že je znova malý chlapec a Fatih... Je jeho otec! Veľkú radosť stroskotancov z toho, že denník neklamal, kalí jediné... Neistý osud Mukadder a strach, že sa z ostrova možno nikdy nedostanú.

Po ďalších dvoch mesiacoch v divočine sa u niektorých táborníkov začína prejavovať nebezpečná ponorková choroba...

Sledujte v stredu, 20. decembra, o 23.20!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na