DOMA • PONDELOK - PIATOK • 7:25

Láska na druhý pokus 2: 118. a 119. epizóda

19. 12 2017 00:00 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 118. a 119. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 118. a 119. epizóda Foto: FOX Türkiye

Všetci mladí chlapi uviaznu v močiari a začnú klesať ku dnu... Ešteže kým ostatní panikária, Şazi koná.

Všetci si plavbu neskutočne užívajú - teda, možno až na Şaziment (Miray Akovalıgil), ktorá trpí, pretože na lodi nie je internet. Aspoňže je s ňou Birol (Barış Yalçın)... Ak si výletníci mysleli, že Fatihove (Buğra Gülsoy) strašidelné historky sú desivé, tak trestuhodne podcenili realitu, ktorá je ešte oveľa desivejšia, o čom sa presvedčia na vlastnej koži hneď na druhý deň. Urobia totiž obrovskú chybu, keď navzdory protestom skúseného kapitána vylovia z vody trojicu stroskotancov, z ktorých sa vzápätí vykľujú piráti! Beznádej, ktorej začnú podliehať v zúfalo preťažených člnoch kdesi uprostred oceánu sa razom zmení na radosť, keď Zeynep (Özge Özpirinçci) v diaľke zbadá pevninu. Lenže hneď po pristátí ich opustí posádka - a ukáže sa, že sú na opustenom ostrove, kde okrem nich nie je vôbec nič a nikto! Akoby to nestačilo, najprv sa Mete (Emre Erkan) priotrávi akýmisi bobuľami, krátko nato všetci mladí chlapi uviaznu v močiari a začnú klesať ku dnu... Ešteže kým ostatní panikária, Şazi koná. A vďaka i Fatihovi, ktorý dokáže vo všetkých opäť prebudiť bojovnosť a vôľu žiť, keď začnú podliehať beznádeji a čiernym myšlienkam!

Ayfer (Esin Gündoğdu) prinesie Fatihovi šťastie – vďaka nej totiž v rekordne krátkom čase nájde niečo jedlé nielen pre hladnú Zeynep, ale i pre pár ďalších šťastlivcov. A keďže Cevat (Mert Öner) s Kamilom (Tevfik İnceoğlu) ulovia pár rýb a teta Yadigar (Nazlı Tosunoğlu) zase nájde pár chutných bobúľ, dnes večer nik zo stroskotancov nepôjde spať hladný... Lenže na druhý deň sa medzi nimi zase začne rozmáhať nedôvera a beznádej – kamsi totiž nevysvetliteľne zmiznú nielen všetky ich zásoby rohovníka a bobúľ, ale i jedna z lodiek! A ani pokus postaviť aspoň aký-taký príbytok nedopadne práve najslávnejšie, Şevket (Tamer Levent) sa totiž zraní.

I ďalšie ráno na ostrove je plné prekvapení. Nielenže už sú totiž bodkovaní úplne všetci, ale nájdu i niečo ako poklad. No stane sa ešte čosi...

Sledujte v utorok, 19. decembra, o 23.20!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na