DOMA • PONDELOK - PIATOK • 7:25

Láska na druhý pokus 2: 116. a 117. epizóda

15. 12 2017 00:00 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 116. a 117. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 116. a 117. epizóda Foto: FOX Türkiye

Vďaka čudákovi Milivojovi mnohí po prvý raz dokážu vysloviť to, čo dlho z lásky, strachu či hanby pred ostatnými tajili.

Netrvá dlho a terapia hrou, ktorú svojrázny doktor Šťastný navrhne Taşkınovcom a Şekercizadeovcom a ktorá sa im spočiatku zdá ako neuveriteľná hlúposť, začne prinášať ovocie... Z dospelákov sa razom opäť stanú nezbedné deti, ktoré na pár vzácnych chvíľ úplne vypustia z hlavy všetky starosti. Presne tento detsky nevinný balzam na dušu zjavne všetci potrebovali! Najsladšiu príchuť má tento úspech pre Mukaddes (Lale Başar), ktorá sa od Fatiha (Buğra Gülsoy) konečne dočká úprimnej vďaky. Fadik (İlkem Ulugün) a Şaziment (Miray Akovalıgil) si neskrývane užívajú, že sa vďaka ich mame (Esin Gündoğdu) rozmaznaná Türkan (Gizem Denizci) zrazu cíti ako Popoluška. Dobrá nálada ich však razom prejde, keď sa ukáže, že Ayfer v noci bez stopy zmizla! Ertanova (Mert Öcal) právnička sa opäť pokúsi vydierať Mukaddes a Mukadder (Tuna Arman) – netušiac, že tentoraz si pod sebou sama píli konár! Ukáže sa, že Ayfer uniesol nebezpečný mafián Kasim, pretože mu svojimi krokmi kazila kšefty... Zeynep (Özge Özpirinçci) s Fatihom temer z nôh spadnú, keď sa im Türkan prizná, že sa zamilovala do Mustafu (Mazhar Alican Uğuruj). Keďže nechcú, aby mu ublížila, rázne jej túto „lásku“ zatrhnú! Zdá sa, že zachrániť Ayfer a Haydara (Murat Kocacık) pred istou smrťou dokáže len zázrak... Ešteže už je jeden tak trochu rodinný na ceste!

Keď sa Mukadder konečne ozve milionár Cezmi, už o to nestojí – je po uši zamilovaná do doktora Milivoja! Vlastne, keď sa to tak vezme, ten excentrický čudák si rýchlo našiel cestu do sŕdc všetkých členov rodiny, ktorá sa vzácne zhodne, že im jeho neobvyklá terapia pomohla viac, ako si vôbec dokázali predstaviť. Vďaka nemu totiž mnohí z nich dokážu po prvý raz vysloviť to, čo dlho z lásky, strachu či hanby pred ostatnými tajili. Úžasný pocit, ktorý sa po skončení sedení vo vile Şekercizadeovcov rozhostí, však expresne rýchlo vyprchá, keď Milivoj bez rozlúčky zmizne a... Rodina krátko nato odhalí jeho pravú identitu! Na šokovanú Mukadder je toho zrazu akosi priveľa, a tak nečudo, že skončí v mdlobách na podlahe.

Aby prišli na iné myšlienky, rozhodne sa vzápätí celá rodina aj s priateľmi vydať na pôvodne plánovanú výletnú plavbu. Doma ostanú len stará mama Gülsüm (Tülin Oral), Fehmi (Orhan Alkaya), Meryem (Sema Keçik), Elif Su (Su Burcu Yazgı Coşkun) a malý Selim...

Sledujte v pondelok, 18. decembra, o 23.35!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na