DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 111. epizóda

07. 12 2017 00:00 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 111. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 111. epizóda Foto: FOX Türkiye

Fadik urobí obrovskú chybu, keď v čase svojej neprítomnosti zverí cukráreň na starosť Şaziment a Birolovi!

Dobrá nálada a radosť z víťazstva v adrenalínovej súťaži je razom zabudnutá, keď Mete (Emre Erkan) skončí v nemocnici s rukou v gypse. Lenže hlavná výhra – plavba výletnou loďou aj s celou rodinou – je pre všetkých celkom slušnou motiváciou! Teda, až na depresívneho Şevketa (Tamer Levent), ktorý neprestáva trucovať a utápať sa v neopodstatnenej sebaľútosti. No i na to, našťastie existujú tie správne páky... Mukadder (Tuna Arman) a Mukaddes (Lale Başar) sú ako deň a noc – kým jedna si oddanú Günay (Günay Sevinç) nevie vynachváliť, druhá jej robí zo života peklo! Asi netreba extra zdôrazňovať, ktorá je ktorá, všakže? Vzťah Ayfer (Esin Gündoğdu) a Haydara (Murat Kocacık) prechádza prvou naozaj veľkou krízou. Ayfer totiž ochutnala moc – a zachutila jej tak, že sa jej už nikdy nemieni vzdať! Stará mama Gülsüm (Tülin Oral) má pocit, že žije v blázinci, preto svojej šibnutej neveste a jej len o málo príčetnejšej sestre dá dopredu vedieť, aký významný deň sa blíži. Aby jej ho nepokazili.

Fatih (Buğra Gülsoy) veľmi poteší i dojme Zeynep (Özge Özpirinçci) rozhodnutím vrátiť sa opäť do práce až po tom, čo porodí. Orhan (Can Sipahi) sa stále viac a viac trápi kvôli tomu, že nedokáže Selin (Nilay Deniz) splniť túžbu po dieťatku. Navrhne jej preto nesmelo bábätko zo skúmavky... V dome Taşkınovcov sa uhniezdia ploštice, niekoľkodňová deratizácia je nevyhnutnosťou. Odpoveď na otázku, kam s jeho obyvateľmi, je našťastie rýchlo vyriešená – azyl nájdu vo vile Şekercizadeovcov, hoci s menšími problémami...

Fadik (İlkem Ulugün) urobí obrovskú chybu, keď v čase svojej neprítomnosti zverí cukráreň na starosť Şaziment (Miray Akovalıgil) a Birolovi (Barış Yalçın)!

Sledujte vo štvrtok, 7. decembra, o 23.30!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na