DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Láska na druhý pokus 2: 97. epizóda

13. 11 2017 23:25 | Alexandra Stahlová
Láska na druhý pokus 2: 97. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 97. epizóda Foto: FOX Türkiye

Şazi sa po Birolovom odmietnutí úplne opustila. Osud má však pre ňu v talóne jedno prekvapenie... A ešte aké!

Keď sudca prečíta svoje rozhodnutie, v súdnej sieni zavládne absolútne nadšenie – Şevketa (Tamer Levent) totiž zbaví všetkých obvinených a pustí ho domov! Počas následnej oslavy v kruhu najbližšej rodiny a priateľov, ktorú zorganizoval Haydar (Murat Kocacık) sa Zeynep (Özge Özpirinçci) konečne dostane k milovaným taflánskym olivám, na ktoré má už pár dní takú šialenú chuť... Şaziment (Miray Akovalıgil) využije príležitosť a pokúsi sa z Birola (Barış Yalçın) vypáčiť, ako na tom vlastne sú. Napokon, keď mu vyznala lásku, nepovedal jej ani Ň. Na jej veľkú smolu sa však opäť odkiaľsi privalí Dilber (Nazlıhan Başak İlhan) a začne robiť vietor. Nečudo, že keď naňho vzápätí pritlačia unisono, aby sa už konečne pre jednu z nich rozhodol... Slušne, no rázne ich odmietne obe. Fatih (Buğra Gülsoy) je nešťastný, pretože Zeynep si narastajúci strach z Ertana (Mert Öcal) a jeho ďalších krokov vypije na ňom, akoby sa o malého Selima nebál rovnako ako ona! Selin (Nilay Deniz) síce Orhana (Can Sipahi) chvíľku naťahuje, hrá ofučanú a nedostupnú, no rýchlo ju to prestane baviť, takže konečne môžu začať pracovať na bábätku.

Zeynep kvária až príliš živé nočné mory, v ktorých jej pomstychtivý Ertan s požehnaním orgánov vezme Selima a prisahá, že ho ani ona, ani Fatih už nikdy v živote neuvidia! Akoby to nestačilo, Fatih ju každú noc necháva samu, takže má strach, že sa mu už nepáči... Samozrejme je všetko inak, Fatih je z nej ešte viac vedľa, ako kedykoľvek predtým. Dokonca tak veľmi, že si trúfol bez jej vedomia a súhlasu prihlásiť ich oboch na rodičovskú jogu!

Fadik (İlkem Ulugün) a Mete (Emre Erkan) sú vydesení a bezradní, pretože Şazi sa po Birolovom odmietnutí úplne opustila. Osud má však pre ňu v talóne jedno prekvapenie... A ešte aké!

Sledujte v utorok, 14. novembra, o 22.25!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Sledujte celé epizody na