DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22.30

12. 10 2017 23:25 | Alexandra Stahlová

Láska na druhý pokus 2: 81. epizóda

Ďalšiemu úteku prefíkanej Mukaddes zabránia dvaja statní ošetrovatelia z psychiatrickej kliniky...

Láska na druhý pokus 2: 81. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 81. epizóda Foto: FOX Türkiye

Keďže už jeho prítomnosť pod vlastnou strechou viac neznesú ani minútu, Fatih (Buğra Gülsoy) a Zeynep (Özge Özpirinçci) sa zhodnú, že Ertan (Mert Öcal) musí zmiznúť – a je jedno kam! Problémy s nechceným podnájomníkom však má aj neborák Şevket (Tamer Levent), ktorý sa o útočisko v autodielni musí opäť nedobrovoľne deliť s Mukaddes (Lale Başar). Inak totiž prisahá, že ho udá! Keďže Fadik (İlkem Ulugün) aj Şaziment (Miray Akovalıgil) sú akčné ženy, nečudo, že šikovne postrčia Haydara (Murat Kocacık), aby sa konečne rozhýbal a šiel Şevketa požiadať o ruku ich mamy Ayfer (Esin Gündoğdu), ako sa patrí. Len slepý by si nevšimol, ako to medzi Ertanom a Cansu (Asena Girişken) iskrí. A Fatih, hoci mu to páli trošku pomalšie, slepý nie je. Alebo aspoň nie hluchý, takže keď sa mu Ertan zverí s tým, že sa mu Cansu páči, rozhodne sa využiť ponúkanú príležitosť – rovnako ako Zeynep (Özge Özpirinçci), ku ktorej je tá neznesiteľná potvora Cansu zrazu ako med, pretože potrebuje jej pomoc!

Vo vile Şekercizadeovcov nonstop zvoní telefón, každý chce totiž odmenu 100-tisíc lír za nájdenie Mukaddes. No všetci nádejní pátrači majú smolu, pretože je tu rázna Meryem (Sema Keçik), ktorá keď ju opäť nájde na mieste, odkiaľ včera ušla, hneď dá vedieť svatovcom! Ďalšiemu úteku prefíkanej Mukaddes tak zabránia dvaja statní ošetrovatelia z psychiatrickej kliniky... Ayfer je dojatá, nazrie do veľkej škatule previazanej červenou mašľou, ktorú prinesie potvorka Elif Su (Su Burcu Yazgı Coşkun), a nájde v nej úžasný darček od Haydara.

Hoci sa Cansu zdá byť chladná a neprístupná, keď jej Ertan rozpovie svoj krutý životný príbeh – áno, presne ten, čo špeciálne preňho od A po Z vymyslel Fatih – jej krásnu tvár zalejú horúce slzy...

Sledujte v pondelok, 16. októbra, o 22.25!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.