DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22.30

11. 10 2017 23:25 | Alexandra Stahlová

Láska na druhý pokus 2: 80. epizóda

Mukaddes pobaví, keď sa ukáže, že letákmi s jej podobizňou sú doslova otapetované všetky múry v Istanbule.

Láska na druhý pokus 2: 80. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 80. epizóda Foto: FOX Türkiye

Yadigar (Nazlı Tosunoğlu) je presvedčená, že už aj jej pomaly začína preskakovať, pretože sa jej nechce veriť, že ak večer skutočne videla svojho brata Şevketa (Tamer Levent)... Mohla s ním naozaj byť Mukaddes (Lale Başar)! Keď sa stará mama Gülsüm (Tülin Oral), Fehmi (Orhan Alkaya) a Mukadder (Tuna Arman) ujali Ertana (Mert Öcal), nemali ani len hmlistú predstavu o tom, aké náročné to s ním vo vile bude! Meryem (Sema Keçik) temer porazí, keď nájde v Şevketovej posteli v autodielni cudziu ženu. Ešte viac ju, pochopiteľne, vykoľají, keď zistí, že tá ženská je Mukaddes. Nemenej v šoku je i Fehmi, ktorý sa v dielni ukáže tiež. Nuž a čudná reakcia oboch previnilcov – rýchly útek na motorke ktoviekam – ich zákonitým partnerom na pokoji tiež práve nepridá! V týchto dňoch sa však dosť zvláštne správa i Mukadder... Günay (Günay Sevinç) je úplne vedľa, keď ju prichytí v kúpeľni masírovať ich polonahého hosťa!

Poriadne zneistie i Fatih (Buğra Gülsoy), keď mu Mukadder navrhne, že sa o Ertana postará a zmizne s ním z krajiny. Rozhodne sa preto zasiahnuť... Ťažko povedať, čo Selin (Nilay Deniz) zaskočí viac – či to, že pri príchode do vily uvidí Ertana, ale novinky o jej mame a Drsnom Şevketovi? Mukaddes naštve, keď zistí, že jej svokra za informácie o nej vypísala kráľovskú odmenu – a vzápätí pobaví, keď sa ukáže, že letákmi s jej podobizňou sú doslova otapetované všetky múry v Istanbule.

Na rozdiel od Cansu (Asena Girişken), ktorá pri pohľade na Ertana očarená úplne stratí reč, nič nechápajúceho Orhana (Can Sipahi) temer porazí, keď sa chlap, ktorého nemôže ani cítiť, zrazu objaví vo firme...

Sledujte vo štvrtok, 12. októbra, o 22.25!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.