DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22.30

12. 09 2017 23:25 | Alexandra Stahlová

Láska na druhý pokus 2: 63. epizóda

Zeynep sa rozhodne vyraziť Vahitovi z rúk jeho najväčší tromf, a tak sa vráti na opustený ostrov po Ertana a...

Láska na druhý pokus 2: 63. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 63. epizóda Foto: FOX Türkiye

Fatiha (Buğra Gülsoy) a Zeynep (Özge Özpirinçci) na smrť vydesí, ale tiež nekonečne rozhnevá, keď po návrate z práce nájdu doma hrať sa s malým Selimom muža, ktorého by najradšej už nikdy v živote nevideli... Vahita (Tunca Aydoğan)! Ako inak, opäť niečo chce – a opäť to mieni dosiahnuť špinavými vyhrážkami! Mukadder (Tuna Arman) žiali, pretože ďalšiu spŕšku neľudských invektív jej sestry Mukaddes (Lale Başar) už slabé srdce jej milionárskeho snúbenca nevydržalo... Akoby toho nebolo dosť, vo vile Şekercizadeovcov sa objaví polícia, ktorej dal niekto tip, že práve tu sa skrýva Şevket (Tamer Levent)! Zachrániť sa mu podarí opäť len zázrakom... Po zrelej úvahe sa Zeynep rozhodne vyraziť Vahitovi z rúk jeho najväčší tromf raz a navždy, a tak sa spolu s Fatihom opäť vrátia na opustený ostrov po vyčerpaného Ertana (Mert Öcal), ktorému konečne prezradí, že je Selimov biologický otec. Nezabudne však zdôrazniť, že jeho pravý otec je Fatih!

Na rozdiel od mladých je Meryem (Sema Keçik) presvedčená, že dať Vahitovi všetko, čo chce, nie je správna cesta – neverí totiž ani zamak, že ich potom nechá na pokoji... Şevket napokon nájde útočisko na mieste, ktoré už dôverne pozná – v katakombách pod domom. A vďaka Selin (Nilay Deniz), Orhanovi (Can Sipahi) a Elif Su (Su Burcu Yazgı Coşkun) má nielen pohodlie a čo do žalúdka, ale i príjemnú spoločnosť.

Fatihovi sa vrátia desivé nočné mory. Tentoraz v nich ide o neľudský trest za klamanie polícii a... Malého Selima v Ertanovom náručí!

Sledujte v stredu, 13. septembra, o 22.25!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.