DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22.30

06. 09 2017 23:25 | Alexandra Stahlová

Láska na druhý pokus 2: 60. epizóda

Situácia je naozaj zlá, pretože polícia okrem Meryem odvedie na výsluch aj Zeynep, Fatiha a Orhana.

Láska na druhý pokus 2: 60. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 60. epizóda Foto: FOX Türkiye

Keď Zeynep (Özge Özpirinçci) po stý raz skontroluje kamery kontrolujúce dianie v dome, zistí, že Selimova stará opatrovateľka tuho spí a jej synčeka nikde nevidno. Nečudo, že začne panikáriť a zalarmuje aj Fatiha (Buğra Gülsoy)... Fadik (İlkem Ulugün) a Şaziment (Miray Akovalıgil) si zvolia ten najhorší možný spôsob na to, ako dať ich tvrdohlavú mamu Ayfer (Esin Gündoğdu) opäť dokopy s ich nebodným otcom – predstierajú totiž, že Fadik zomiera! Ayferin hnev, keď odhalí pravdu, je nesmierny, no v porovnaní so soptiacou Yadigar (Nazlı Tosunoğlu), ktorú svojimi večnými škriepkami rozhnevajú Şevket (Tamer Levent) a Meryem (Sema Keçik), je to len nežný letný vánok popri ničivému tornádu. Zdá sa však, žiaľ, že jej varovanie pred nevyspytateľnosťou osudu prichádza príliš neskoro, po Şevketa a Meryem si totiž príde polícia!

O tom, že situácia je naozaj zlá, svedčí aj to, že okrem Meryem dôstojníci odvedú na výsluch aj Zeynep, Fatiha a Orhana (Can Sipahi). Len Şevketovi sa vďaka veľkému tajomstvu uličnice Elif Su (Su Burcu Yazgı Coşkun) podarí ujsť... Nič netušiaca Selin (Nilay Deniz), ktorá sa doma chce pochváliť dobrými správami, skoro z nôh spadne, keď sa od zúfalo lamentujúcej svokry dozvie, čo sa zomlelo za tú chvíľu, čo bola preč...

Veselo je však aj u Şekercizadeovcov – ako inak, opäť vďaka Mukaddes (Lale Başar), ktorá tentoraz šokuje svojich príbuzných naozaj svojráznym plánom, ako dcére a zaťovi zabrániť v rodičovstve!

Sledujte vo štvrtok, 7. septembra, o 22.30!


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.