DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22.30

10. 08 2017 22:25 | Alexandra Stahlová

Láska na druhý pokus 2: 41. a 42. epizóda

Zeynep s Fatihom zamknú rodičov na lodi a ich spútaných rukojemníkov Vahita s Ertanom... Unesú ich únoscom!

Láska na druhý pokus 2: 41. a 42. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 41. a 42. epizóda Foto: FOX Türkiye

Yadigar (Nazlı Tosunoğlu) sa veľmi snaží utešiť zjavne poriadne vykoľajenú Ayfer (Esin Gündoğdu), mysliac si, že sa trápi kvôli Haydarovi (Murat Kocacık). Ibaže tentoraz výnimočne všetky myšlienky jej kamarátky patria niekomu inému... „Rozvracačke rodín“ Şaziment (Miray Akovalıgil)! Dotieravý Emrah konečne dostane, čo si zaslúži. Keď sa totiž pokúsi zviesť Zeynep (Özge Özpirinçci), práve za ňou príde Fatih (Buğra Gülsoy) – a ten si jej slizkého ctiteľa poriadne podá! No zdá sa, že svoje konečne dostanú aj Vahit (Tunca Aydoğan) s Ertanom (Mert Öcal). Toho prvého totiž s Haydarovou pomocou unesie Şevket (Tamer Levent) – a toho druhého Meryem (Sema Keçik)! Kým si rodičia v prístave vyjasňujú, kto je najdrsnejším mafiánom v rodine, Zeynep s Fatihom ich zamknú na lodi, zneškodnia dvojicu strážcov a spútaných rukojemníkov Vahita s Ertanom... Unesú ich únoscom!

Keď sa sprisahanci ráno konečne dostanú do postele – teda, každý do vlastnej -, na smrť unavená Zeynep ani nestihne zavrieť oči a už ju mama vyženie do práce! Spať však nemôže ani neborák Fatih, lebo vo vile sa zrazu spustí alarm... Selin (Nilay Deniz) s Orhanom (Can Sipahi) sú nadšení, že dnes môžu ostať doma. Lenže skôr, než si stihnú premyslieť, čo s načatým dňom, zavolá im stará mama Gülsüm (Tülin Oral) a spolu s tetou Mukadder (Tuna Arman) sa k nim ohlásia na návštevu! Haydar (Murat Kocacık) je nešťastný, lebo Ayfer (Esin Gündoğdu) hrá urazenú a nechá ho prosiť o ďalšiu schôdzku. Síce jej to dlho nevydrží, no keď zistí, kto k nim dnes príde, musí narýchlo zmeniť plány – zo strachu, že praskne pravda o Şaziment a Fatihovi! A preto dcéru drží pod zámkom a vchod do jej izby bráni vlastným telom...

Keď Şazi zistí, čo je vo veci, okamžite zalarmuje Fatiha a ten o všetkom povie Mukaddes (Lale Başar), ktorá sa po telefonáte so sestrou dovalí k Taşkınovcom tiež – a akoby to nestačilo, netrvá dlho a dostaví sa aj polícia!

Sledujte v pondelok, 14. augusta, o 20.30!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.