DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22.30

13. 07 2017 23:25 | Alexandra Stahlová

Láska na druhý pokus 2: 9. a 10. epizóda

Otázkou za milión je, kto podpálil Şevketovu loď... Ertan? Şekercizadeovci? Niekto, koho Şevket poslal „až na samé dno“?!

Láska na druhý pokus 2: 9. a 10. epizóda
Láska na druhý pokus 2: 9. a 10. epizóda Foto: FOX Türkiye

Kým Mukaddes (Lale Başar) je nadšená, že Fehmi (Orhan Alkaya) sabotoval všetky Fatihove (Buğra Gülsoy) snahy nájsť si novú prácu, Fehmimu samému je zle z toho, čo vlastne urobil... Vzťah Şevketa (Tamer Levent) a Meryem (Sema Keçik) sa po požiari lode ocitne na bode mrazu – ona mu neverí, že loď nepodpálil sám, aby zabil Birola (Barış Yalçın), on je zase v šoku, keď mu ona povie, že mladík, na ktorého tak evidentne žiarli... Je jej syn! Celú šokujúcu a veľmi smutnú pravdu nahnevaná Meryem odhalí neskôr Şevketovi a Zeynep (Özge Özpirinçci) „len medzi šiestimi očami“... Orhan (Can Sipahi) a Selin (Nilay Deniz) zistia, že Şevketova loď nezhorela nešťastnou náhodou, ale niekto ju podpálil! Otázkou za milión je kto, keďže horúcich kandidátov je hneď niekoľko – počnúc Ertanom (Mert Öcal), pokračujúc Şekercizadeovcami a končiac zástupom smoliarov, čo Şevket poslal „až na samé dno“! Všetkým v dome Taşkınovcom aspoň trochu odľahne, keď si Fatih konečne nájde prácu. Meryem je prekvapená, keď ju Birol požiada, aby Şevketovi odpustila jeho žiarlivosť, pretože ho dobre chápe – a tiež preto, že loď nepodpálil ani on, ani nik z jeho mužov, ale akýsi neznámy muž!

Fadik (İlkem Ulugün) temer z nôh spadne, keď konečne opäť uvidí svojho otca... Na pátracích plagátoch, ktoré niekto vyvesil po celom meste! Aj Mustafa (Mazhar Alican Uğuruj) si rekordne rýchlo našiel novú prácu – dnes je z neho taxikár. Keď sa Selin a Orhanovi podarí nepozorovane sa vkradnúť do vily, aby vypočuli Günay (Günay Sevinç), so zdesením zistia, že tréner Can, z ktorého je taká hotová ona i pani domu, je Ertan! Şevket sa obáva, že Ethem (Yakup Yavru) to už v hlave nemá celkom v poriadku, keďže ho poteší, že na more sa tak skoro nebudú môcť vydať. Zeynep si pomyslí to isté o Kamilovi (Tevfik İnceoğlu) a Cevatovi (Mert Öner), keď ich uvidí snoriť po parku, a tak musia voľky-nevoľky s pravdou von...

Keď Fatih zbadá otca vo firme, pre ktorú práve začal pracovať, hneď pochopí, že skončil. Nový džob si však nájde nečakane rýchlo – vďaka dobrákovi Mustafovi!

Sledujte v pondelok, 17. júla, o 20.30!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.