DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 22.30

18. 08 2017 08:00 | Jakub Trajteľ, Lukáš Kočišek

Zeynep z Lásky na druhý pokus exkluzívne: Neuveríte, čím chcela byť ako malé dieťa!

Aj o tom, aké seriály rada sleduje v súkromí ona, nám otvorene prezradila herečka Özge Özpirinçci!

Özge Özpirinçci
Özge Özpirinçci Foto: Önem Günal Agency
Prekvapila svojou otvorenosťou! Presne taká, aká je v tureckom romantickom seriáli Láska na druhý pokus jej seriálová postava Zeynep, je aj jej predstaviteľka, herečka Özge Özpirinçci. Usmievavá, veselá a vždy pozitívne naladená. Čo nám prezradila v exkluzívnom rozhovore?
Láska na druhý pokus
Foto: FOX Türkiye
 

Milá Özge, sme veľmi radi, že si si našla čas na rozhovor pre svojich fanúšikov zo Slovenska. Aké boli tvoje sny pred tým, ako si sa stala herečkou?

Özge Özpirinçci: Je pre mňa potešením a cťou, že som ako herečka obdivovaná aj ľuďmi v krajinách mimo Turecka. Som za to naozaj veľmi vďačná. :-) Keď som bola malá, chcela som byť agentkou FBI, ale to bol len detský sen. Potom som dlho chcela byť veterinárkou, ale uvedomovala som si, že to v skutočnosti nie je nič pre mňa, pretože neznesiem pohľad na krv.

Očakávala si, že seriál Láska na druhý pokus bude tak úspešný - nielen v Turecku, ale aj v zahraničí?
Ö. Ö: Ani veľmi nie. Ako herečka som totiž začínala v dramatických seriáloch, Láska na druhý pokus je moja úplne prvá komediálna úloha. Ľudia, ktorí ma poznajú, mi však neustále hovorili, že by som mala robiť komédie. Pokiaľ ide o Lásku na druhý pokus, myslím si, že všetko do seba úplne ideálne zapadlo. Bolo to veľmi pohodové nakrúcanie plné radosti.

Existuje niečo, čo máš so seriálovou Zeynep spoločné? Čo sa ti na nej páči?
Ö. Ö: Páčila sa mi jej nedbanlivosť. Nič si poriadne nepremyslela pred tým, než mala dieťa, potom však uprednostnila svojho malého synčeka pred všetkým ostatným. Nemyslím si, že by som dokázala konať rovnako ako ona. Ale má to šťastie, že stretne Fatiha. Je to tiež veľmi prchké dievča, ktorému život kladie pod nohy množstvo prekážok. V tom sme úplne rozdielne.

Veríš v osudovú lásku, akú môžeme vidieť v romantických seriáloch?
Ö. Ö: Rozhodne áno! Verím v lásku v každej forme...

Özge Özpirinççi
Foto: FOX Türkiye
 


Už si niekedy premýšľala aj o práci za kamerou? Napríklad, neláka ťa réžia?
Ö. Ö: Momentálne ma herectvo teší a napĺňa natoľko, že nedokážem premýšľať o ničom inom. Niekde hlboko vo vnútri však snívam o tom, že by som jedného dňa mohla režírovať...

Máš nejaký obľúbený televízny seriál (turecký, americký alebo iný), ktorý sleduješ vo svojom voľnom čase? Máš vôbec čas na to, aby si ich pozerala?
Ö. Ö: Je ich viac - Narcos, The Get Down, Game of Thrones, House of Cards, Sense8. Dokážem si nájsť čas na to, aby som ich sledovala všetky.

Chcela by si si aj ty zahrať v nejakej hollywoodskej produkcii?
Ö. Ö: Kto by nechcel? Rada by som si zahrala v nejakom rozprávkovom príbehu, alebo niečom na štýl seriálu House of Cards.


Odhalíš slovenským ženám tajomstvo svojej dokonalej postavy? Vraj cvičíš pilates...
Ö. Ö: Ďakujem veľmi pekne za kompliment. Snažím sa často cvičiť, ale keď pracujem, je to nemožné. Počas celého detstva som vystriedala takmer všetky druhy športov. Za posledných pár rokov som najmä cvičila pilates. Pred piatimi mesiacmi som však začala s jogou a úplne som sa do nej zamilovala! Myslím, že ju budem cvičiť po zvyšok môjho života. Taktiež si dávam pozor na to, čo jem. Pokúšam sa zdravo a vyvážene stravovať.

Je známe, že si veľkou milovníčkou zvierat. O ktoré sa aktuálne staráš?
Ö. Ö: Teraz mám doma dve mačky. Máme však aj dom na farme, kde chováme osla, dve kozy a je tam aj kurník so sliepkami. Milujem všetky zvieratá!


Už si bola niekedy na Slovensku? Čo vieš o našej krajine?
Ö. Ö: Nie, zatiaľ som na Slovensku nebola. Milujem však cestovanie a kto vie, možno jedného dňa navštívim aj vašu krajinu a budem mať možnosť vidieť všetky tie krásne veci, ktoré som zatiaľ spoznala len online.

Chcela by si niečo odkázať svojim slovenským fanúšikom?
Ö. Ö: Vychutnávajte si Lásku na druhý pokus a dávajte si na seba pozor. :-)

Ako sa kráske hralo na pľaci s malými dvojčiatkami? Chcela by byť aj v súkromí už mamou? Mohla spolu s hereckým partnerom Buğrom Gülsoyom zasahovať do scenára Lásky na druhý pokus? Aký typ mužov sa jej páči? Celý rozhovor s Özge si môžete prečítať v najnovšom čísle týždenníka Eurotelevízia (č. 33).

Sledujte seriál Láska na druhý pokus - v novom vysielacom čase v pondelok až štvrtok o 22:30 na Doma!

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Láska na druhý pokus 2 - v pondelok až štvrtok o 22.25!
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Doma? Napíšte nám ju.

Ďakujeme za Vašu reakciu.